NETRADIČNÍ CHUTĚ PRO MILOVNÍKY TRADIC

Značka Gourmet Berner

GOURMET BERNER®

Netradiční chutě pro milovníky tradic

Bohatý výběr výjimečných olejů a přirozeně kvašených octových specialit, marmelády připravené tradičním způsobem, ovocné pomazánky a vinná želé v lahodných variacích chutí a také stále se rozšiřující nabídka mezinárodních a středomořských specialit pro všechny labužníky a požitkáře. To je Gourmet Berner, německá značka, která vyrábí výjimečné produkty vycházející z tradičních švábských receptů, pomocí tradičních postupů, avšak s ne až tak obvyklými příchutěmi a ingrediencemi.

„Výjimečně kvalitní potraviny, které vznikají zpracováním nejlepších přírodních surovin, a neustálé zdokonalování ruční výroby naší sklizně – to je vášeň, která mě dodnes inspiruje při péči o produkty značky Gourmet Berner. Jako zahradník a vystudovaný technik pro úpravu a pálení ovoce dohlížím na skladbu našeho obchodního sortimentu, na kvalitu surovin, na přírodní přísady, nadstandardní kvalitu zpracování a individuální balení, vyrobené na míru příslušnému produktu. To vše je základem pro autentické kulinární zážitky a naše spokojené zákazníky. Přijměte mé srdečné pozvání k ochutnávce našeho sortimentu vybraných lahůdek…“
Takto uvádí svou kolekci gurmánských specialit pan Johannes Berner, zakladatel a majitel firmy, a naše společnost Almade má tu čest tyto jedinečné výrobky nabízet coby oficiální partner značky pro ČR a SR i vám.


Zakladatelé Gourmet Berner

HISTORIE ZNAČKY GOURMET BERNER®

Produkty vyrobené s vášní, kvalita vycházející z tradic

Všechno začalo ve vinařské obci Uhlbach mezi Stuttgartem a Esslingenem. Právě tady vyrůstal Johannes Berner v podniku svých rodičů, zaměřeném na pěstování ovoce, vína a bobulovin. Zde se mladý Johannes vyučil zahradnickému řemeslu. Později vystudoval technický obor se zaměřením na úpravu ovoce a lihovarnictví, a tak získal základní znalosti pro zpracování, pěstitelství i zušlechťování ovoce.

V roce 1994 založil Johannes Berner vlastní podnik, specializující se na prodej domácích likérů a pálenek na regionálních trzích. Ohlas byl vynikající, a Berner se proto rozhodl otevřít si stálý maloobchod.

Po prvnímu obchodě v Uhlbachu brzy následovala první filiálka v centru Esslingenu. A úspěšně vznikaly další obchody značky „Johannes Berner“. Prodejny a obchodní značka „Johannes Berner“ ostatně skvěle fungují dodnes, mezitím byly ovšem ochranné známky převedeny na dřívější spolupracovníky.


Gourmet Berner – kvalita vycházející z tradice

Susanne a Johannes Berner provozují od roku 2004 výhradně značku lahůdek „Gourmet Berner“, která se specializuje na kulinární sortiment výběrové kvality a obrací se v první řadě na další prodejce. Základem jsou systémy shop-in-shop v rodinné prodejní síti a prodej vlastních produktů v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Jejich portfolio zahrnuje také účast na odborných veletrzích. Ke stálým zákazníkům patří špičkové hotely jako „Bareiß“ ve Schwarzwaldu, stejně jako mnoho domácích firem, které mají zájem především o individuálně sestavené dárkové koše a dárková balení.

Johannes Berner se od samého začátku cítí zavázán svému mottu: „Lahůdky pro požitkáře – kvalita vycházející z tradice“. I do budoucnosti tak platí jeho slib zákazníkům: „Vybíráme pro vás vždy to nejlepší z široké nabídky pečlivě vyrobených produktů z kvalitních přírodních surovin a přísad, připravených podle promyšlených receptur.“

PRODUKTY

Vyhledávané speciality, rafinované receptury a hodnotné přísady

Gourmet Berner se může pyšnit vysokými nároky na kvalitu, které deklarují od samého začátku i motta: Všechny naše produkty vynikají kvalitou a výjimečnými surovinami, pečlivým zpracování podle tradičních postupů stejně jako vnější úpravou a balením.

Při výrobě nejsou používány zvýrazňovače chutí, umělá aromata nebo konzervanty. Celý sortiment Gourmet Berner podléhá pravidelným kontrolám kvality a tím je zaručeno, že u nás vždy obdržíte jen to nejlepší.

Objevte i vy ušlechtilé značky, pálenky a likéry, bohatý výběr kvalitních aromatických olejů a octů výjimečných příchutí, tradiční marmelády, vinná želé a široký sortiment mezinárodních specialit pro labužníky.

Pálenky a likéry

Od samého začátku patří aromatické ovocné pálenky a ovocné likérové speciality k našemu klíčovému sortimentu. Ze zahradnictví a palírny se během let stala značka Gourmet Berner® značkovým prodejcem pro vyhledávané a vysoce kvalitní ovocné lihoviny celého regionu i mimo něj.

Všechny produkty jsou degustovány přímo při výrobě a pro každou sezónu vybíraná znovu a pečlivě. Oblíbenci našich zákazníků se v průběhu let staly speciality jako jeřabinová pálenka, pivní šnaps nebo badenská blumová pálenka, kromě toho i klasická jablkovice a slivovice z dřevěného sudu.

Ovocné šťávy & sirupy

Regionální ovocné šťávy a sirupy jsou přímo lisovány nebo míchány z pečlivě vytříděného a za čerstva zpracovaného ovoce. Všechny naše šťávy se vyznačují přirozeným zákalem a typickou barvou.

Přesvědčte se sami jejich přirozenou chutí. Náš tip? „Prostě je musíte ochutnat!“ Jsou vyrobeny v Německu z lisované šťávy, bez přídavků konzervantů a barviv.

Perlivé víno

Gourmet Berner – Šumivá vína

„Na zdraví!“ Perlivé a dobře vychlazené bílé víno s lehkou vůní a půvabným aromatem plně zralého ovoce a květů vás okouzlí – pět vybraných prosecco specialit vnese do vašeho života lehkost léta a italskou radost ze života.

Odneste si domů nefalšovaný „požitek dolce vita“ a svým hostům podávejte dobře vychlazené šumivé prosecco jako aperitiv nebo long drink na ledu.


Octy & oleje

Gourmet Berner – Oleje a octy

Naše vybrané octové speciality a rostlinné oleje vyhledávají vyhlášení gurmeti a kulinární profesionálové pro svoji kvalitu a chuťovou rozmanitost. Jsou základem moderní kuchyně a uplatnění při vaření najdou každý den, ať už jako součást pikantního salátového dresinku, koření ke zjemnění pokrmů, při marinování masa nebo grilování a pečení. Jako všechny ostatní produkty Gourmet Berner® jsou i oleje a octy pečlivě kontrolovány a degustovány. Klademe přitom zvláštní důraz na skvělou chuť a pečlivou výrobu z vysoce kvalitních a co možná nejčerstvějších regionálních přísad. Naše octové a olejové speciality jsou aromatizovány přirozenými přísadami.

Octy balsamico

Aromatické octy balsamico nejvyšší kvality pro nás vyrábí z vymačkané vylisované šťávy odpovídajícího druhu ovoce malá manufaktura v Německu. Po alkoholovém kvašení je každý ocet balsamico pozvolna, šetrně a bez míchání vařen nejméně po dobu 72 hodin, čímž se odpaří velká část obsažené vody a zůstane nasládlá ovocná esence.


Čaje

Gourmet Berner – Čaje

Udělejte si čas na šálek voňavého čaje! Sortiment Gourmet Berner® nabízí pestrý a rozmanitý výběr teplých nápojů pro různá roční období a příležitosti. Naleznete u nás jemné čajové speciality k samotnému pití nebo vhodné jako dárek v dekorativních skleničkách nebo v praktickém papírovém pytlíku o obsahu 100 g. Ať už jde o ovocný, rooibos, zelený nebo černý čaj – všechny druhy jsou pečlivě vybrány a aromatizovány pouze přírodními přídavnými látkami.


Dipy

Gourmet Berner – Sušené dipy

Unikátním produktem na trhu jsou dipy v sušené podobě - jedinečný produkt, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Stačí patřičné množství smíchat s trochou vody a olejem nebo jogurtem či měkkým sýrem a namazat na chléb, toast, krekr nebo třeba na hotový teplý pokrm (brambory, maso, ryba ad.). Stačí použít určité množství, produkt se díky práškové konzistenci nezkazí. Skvělý rychlý snack, když přijde návštěva!


Ovocné pomazánky a medy

Gourmet Berner – Ovocné pomazánky

Ovocná vinná želé, tradiční marmelády a exotické ovocné pomazánky, odvážná čatní a krémově jemné medy – v bohatém sortimentu Gourmet Berner® zaručeně naleznete to pravé pro každou příležitost: chutné pomazánky na chleba a marmelády z ovocné šťávy, s ovocem, černým pivem nebo vínem s kořením a květy, alkoholickými nápoji, balzamikem nebo čokoládou, dále hořkosladký kaštanový med z Toskánska nebo sladce vonící med z pomerančových květů. Vzácné a výjimečné chuťové zážitky nabízejí naše harmonické kombinace jako „Višňová marmeláda s mátou“, „Mango se zázvorem na ryzlinku“ a „Kiwi a limetka s petrželí“ nebo kombinace lesního ovoce a květového medu ve sklenici: „Bez v medu“ nebo „Rakytník v medu“.

Sladké, slané a čokoláda

V našem oddělení „Slané pochutiny & sladkosti“ nabízíme novinky, které by neměly uniknout vaší pozornost. Mimo jiné zde najdete jemně pražené mandle, čokoládové kuličky s mnoha náplněmi, jemně hořké třesně amaretto, švábské „Wibele“, chilli rozinky, cukrovinky z kávových zrn, čokoládové mince plněné ořechy a sušeným ovocem, bohatý výběr čokoládových nápojů a kromě toho také sýrové tyčinky, sýrové chipsy, špaldovo-sýrové krekry s parmezánem, italský chléb a mnohé další křupavé pochutiny.

Dárky pro gurmány

Ať hledáte již sestavené dárkové sady nebo sbíráte nápady na dárky pro milovníky kvalitních lahůdek, vín, pálenek a likérů, nechte se inspirovat našimi návrhy. Bohatá nabídka sahá od Berner’s „Kulinární požitek - balení po jednom kuse“, balení po třech nebo po pěti kusech přes dárky pro individuální požitek a „Požitek v plsti“ až po k bohatě naplněnou dárkovou bedýnku „Gourmet Berner - Velký požitek“. Kromě toho nabízíme dárkové kulinární sety s Berner’s „Dárkovými sety v sáčku se zesíleným dnem“ a stylovým „Aranžmá octa & oleje“, mezi kterými si vybere každý labužník. Je to jen na vás: buď si sami sestavte svůj dárek tím, že vyberete prázdné dárkové balení a to necháte naplnit vhodnými produkty z našeho sortimentu (pro konfekční zpracování je přičítán v tomto případě malý manipulační poplatek) nebo si zvolte kulinární dárek z pestré nebídky už hotových dárkových balení v tomto katalogu.

Almade - Ing. Pavel Machek je exkluzivní distributor značky GOURMET BERNER®
v České a Slovenské republice.

Sídlo: Slepá 67/1, 250 92 Šestajovice. IČ 87559757. DIČ CZ5511221496.
VZORKOVÁ PRODEJNA - VÝDEJNÍ MÍSTO
P3 Park Horní Počernice, budova A1
Sezemická 2757/2, 193 00 Praha - Horní Počernice

Telefon: +420 281 868 916. Mobil: +420 606 033 510. E-mail: almade@almade.cz.

PRODEJ, MARKETING A PR:
Veronika Machková. Mobil: +420 724 241 983. E-mail: veronika.machkova@almade.cz.

© Ing.Pavel Machek www.almade.cz

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."